KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pies nie potrafi być przekornym. Albo po prostu nie zrozumiał albo jest przestraszony. Czyj to błąd?

Kurt Mohlin

GDY POTRZEBUJESZ POMOCY...

Jeśli jesteś właścicielem psa i nie wszystko układa się po Twojej myśli, służę indywidualnymi konsultacjami. Zdarza się, że przewodnicy nie mogą poradzić sobie ze swoimi czworonogami w określonych sytuacjach.

W czasie konsultacji pomagam przyjrzeć się sytuacji i określić jej przyczynę, a następnie znaleźć rozwiązanie. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Warto podjąć próbę zbudowania takiej relacji, z której będziemy czerpali pełną satysfakcję, a pies będzie radosnym i szczęśliwym towarzyszem.

1 GODZINA KONSULTACJI - 200 ZŁ

ZANIM W TWOIM DOMU ZAMIESZKA
PIES...

Planujesz zakupić lub przygarnąć psa? Ważne, by od samego początku była to przemyślana i świadoma decyzja. Czym kierować się przed ostatecznym wyborem przyszłego pupila? Czynników jest całe mnóstwo - oczekiwania związane z psem, Twój tryb życia i warunki mieszkaniowe, a nawet masa ciała. Bywa, że ulubiona rasa może okazać się kompletnie nietrafionym wyborem.

Proponuję konsultacje, w ramach których pomogę określić Tobie jakiej rasy pies będzie najlepszym towarzyszem. Podpowiem na co zwrócić uwagę wybierając szczenię, jak przygotować się na jego przybycie oraz jak powinny wyglądać pierwsze chwile psa w nowym domu.